Kharkiv gece hayatı

 Kharkiv Gece Hayatı ve Eğlence Merkezleri

Kharkiv  gece hayatı ile ünlü muhteşem bir şehir. Gezeceğiniz yerlerin çok olmasının yanı sıra Kharkiv gece hayatı sizleri mest edecek ve harika tatil yapacaksınız. Kharkov gece hayatı aklınıza gelebilecek tüm eğlenceleri kapsar. Modern danslar eşliğinde gece kulüpleri ve sınırsız içki.

 

Kharkiv Gece Hayatı Video


 

Kharkiv Gece Hayatı Yaşamından Görüntüler

Kharkiv gece hayatı genç yaşlı herkesin ilgisini çekecek güzelliklerde. Ukrayna Kharkov gece hayatı denilince ilk akla gelen gece kulüpleri. Bazı gece kulüplerine girmek için yüz kontrolü (face kontrolü) ve giyim kontrolünden geçmeniz gerekir. Girişte yer alan güvenlik giyim ya da yüzünüzü beğenmezse çoğu zaman kulübe giremezsiniz. Ukrayna Kharkov geceleri için daha güzel görüntü yaratmak isteyenler masa tutabilir. Kharkiv gece hayatı renkli olduğu kadar görsel güzellikleriyle de herkesi etkiler. Kharkiv gece kulüpleri ile doyasıya eğlence. Mekana girdiğiniz zaman spor kıyafet yerine daha gösterişli giysiler seçebilirsiniz. Kharkiv gece hayatı sürprizlerle dolu gece yaşamını sevenler için ideal.

 

Kharkiv Gece Hayatı ile Tarzınızı Bulun

Kharkiv gece hayatı yaşamı sevenler için seçilen özel mekanları kapsar. Kharkiv kadınları, giyimine özen gösteren ve eğlenceyi sevenlerdir. Kharkiv gece hayatı ile  tatilin keyfini çıkarın ve güzel anılar bırakın. Eğlenceyi ve yaşamı sevenlerin adresi.

 

Kharkiv şehrin en eğlenceli gece kulüpleri

 

    • RadmirKharkiv gece hayatı

Radmir — Adrenalin yükselten bir yerdir. Radmir kompleksi içinde 6 farklı bölüm var — Disco, Karaoke, Tanışma Barı, Lokanta, «Mojito Bar» Yazlık Teras, Party bar «Opium». Kharkov şehrin en kalabalık yerinde olduğu için Radmir gece kulübü her zaman dolu oluyor bu yüzden önceden masa rezervasyonu yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Adres:  Kharkov, Akademika Pavlova, 271

Rezervasyon:  +38 (057) 763-33-03

Çalışma saatleri: her gün 19:00 — 06:00

Giriş ücreti: bay — 100 UAH, bayan — 50 UAH
 

  • Bolero

Kharkiv gece hayatıBolero — Kharkov’un en güzel yerlerden biri olan ve içerisinde şehrin en kalite ve en güzel kızları toplanan gece kulübü. Herkesin zevklerine göre yapılan bir gece kulübü. Bolero kulübünde yemek yemek, nargile içmek ve delice dans edebilirsiniz. Perşembe Pazar gününe kadar en iyi Djlerin şovları görebilirsiniz. Diğer günlerde ise Bolero gece kulübü Lounge bar olarak sizin için açıktır.

Adres:  Kharkov,  50 letiye Prospekt, 56

Rezervasyon:  +38 (057) 714-07-38

Çalışma saatleri: her gün 20:00 — 06:00

Giriş ücreti: bay — 150 UAH, bayan — ücretsiz
 

  • Misto Club

club mistoMisto — eski herkes tarafından bilinen bir gece kulüp. Misto Clup fiyatları çok uygun, bu yeri daha çok öğrenciler tarafından tercih edilir. Rahat dans etmek ve eğlenmek isterseniz bu yer tam size göre! Bunun dışında içerisinde bowling, lokanta, Chill-out zone, gece kulüp ve sauna var.

Adres:  Kharkov,  Klochkovskaya, 190a

Rezervasyon:  +38 (057) 758-17-02

Çalışma saatleri: her gün 24 saat

Giriş ücreti: bay — 150 UAH, bayan — 100 UAH
 

  • Arizona

arizonaArizona — sadece yazın çalışan açık hava gece kulübü. Gündüzleri saat 10’dan itibaren güzel eğlenceli bir gece sonra havuza gelip güzelce dinleyebilirsiniz. Akşama doğru ise bu yerde mükemmel gece hayatı başlıyor. Açık hava Arizona gece kulübün kendi güzel özellikleri var.

Adres:  Kharkov,  Alekseyevskey Lugopark

Rezervasyon:  +38 (057) 755-72-27

Çalışma saatleri: her gün 10:00 — 06:00

Giriş ücreti: bay — 150 UAH, bayan — 100 UAH
 

Kharkiv gece hayatıyla ilgileniyorsanız ve Kharkiv gece hayatı konusunda her hangi sorunuz varsa (mesela Ukrayna’ya ilk defa geliyorsanız, dil bilmiyorsanız, gideceğiniz yeri bilmiyorsanız v.b.) lütfen bizim gece hayatı rehberimizi arayın! Rehber ekibimiz Ukrayna’da yaşıyor ve Türkçe’yi yüksek seviyede biliyor. Size her sorunuza cevap verir ve tatilinizi en rahat şekilde nasıl geçirmeniz gerektiğini konusunda yardımcı olacak.

phone,tel,telephone TEL. +380970156955

whatsapp WHATSAPP +380970156955

viber VİBER +380970156955

gmail EMAIL tumukrayna@gmail.com

İletişim Bilgileri