Lviv gece hayatı

Lviv gece hayatı size özel imkanları

Liviv gece hayatı ile yaşamın keyfini çıkarın. Ukrayna Lviv gece hayatı muhteşem organizasyonlar eşliğinde harika partilerden oluşur. Lviv gece hayatı ile şimdiden tanışmanın hayalini kurun. Güzelliklere ulaştığınızda hayallerinizden çıkmayacak.

 

Lviv gece hayatı ve hoş sürprizler

Lviv gece hayatı güzel organizasyonların yanı sıra sınırsız saatlerde eğlence mekanı ile ünlü. Lviv Ukrayna gece hayatı eğlenceye doyamayanların adresi. Lviv gece hayatı için şimdiden erken rezervasyon yaptırın ve güzellikleri keşfedin. Ukrayna Lviv şehri gece hayatı için ilk olarak spor giyimin yanı sıra gösterişli kıyafetler seçin. Kapıdaki güvenlik Lviv gece hayati için bazı kriterleri arar. mesela kıyafetlerinize bakar, yüz kontrolü yapar. Lviv gece hayati fiyatları sizlerin eğlencesine göre değişir. Masa tutmanız çok önemli. Böylece dikkat çekersiniz. Lviv gece hayatı nasıl diye merak ediyorsanız tatile gitmek denemelisiniz. Ukrayna Lviv geceleri her saniyesiyle muhteşem. Ukrayna Lviv gece kulüpleri ile oyasıya eğlenmenin vakti. Muhteşem görsel güzellikler ve sabaha kadar eğlence. Sıradan hayattan sıkılanlara özel gece kulüpleri.

 

Lviv gece hayatı video

 

Lviv gece hayatı ve güzel Lviv kadınları

Lviv gece hayatı ile muhteşem güzellikleri günün her saati keşfetme imkanı. Lviv kadınları doğal güzellikleri ile meşhur. Lviv gece hayatı ile hem tatil yapın hem de güzel kızlarla muhteşem gecelerin tadını çıkarın.

 

Lviv şehrin en güzel gece kulüpleri

 

  1. Fashion Club

Lviv gece hayatı

Lviv merkez caddesinde bulunan en şık bir gece kulüp. Fashion Club’ın çalışma saatleri saat 23:00’da başlayıp sabaha kadar çalışmaktadır.  Fashion Club gece kulübü sadece kulüp olmamakla beraber lounge bar ve muhteşem yemeklerle dolu restoran olarak ta hizmet vermektedir. Üst katta Karaoke salonunda müzik dünleyip istediğiniz şarkı söyleyebilirsiniz.

Adres:  Lviv, Ploscha Pidkovy, 1

Rezervasyon:  +38 (032) 235-8706

Çalışma saatleri: her gün 23:00 — 06:00

Giriş ücreti: bay — 100 UAH, bayan — 100 UAH

 

2. Zanzibar Club

Lviv gece hayatı

2006 yılında kurulan ve 2007 yılında Lviv’de en popüler ve şehrin ne iyi gece kulübü oldu. Aynı yerde aktif eğlence — gece kulübü, pasif rahat eğlence — nargile salonu ve spor oyun eğlencesi — bilyard salonu bulunmaktadır. Zanzibar gece kulübünde her çeşit müzik var — hem yerel müzikleri hem de dünyaca ünlü şarkılar çalmaktadır.

Adres:  Lviv, Lipinskogo, 36

Rezervasyon:  +38 (067) 255-6657

Çalışma saatleri: her gün 21:00 — 06:00

Giriş ücreti: bay — 100 UAH, bayan — 50 UAH

 

3. Rafinad People Club

Lviv gece hayatı

Aynı zamanda gece kulübü, restoran ve striptiz kulubü olan Rafinad People Clup şehrin merkezinde yerin altında bulunmaktadır.

Hafta sonu kalabalık olduğu için önceden rezervasyonu yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Adres:  Lviv, Rudanskogo, 1

Rezervasyon:  +38 (032) 26161 68

Çalışma saatleri: her gün 21:00 — 06:00

Giriş ücreti: bay — 100 UAH, bayan — 50 UAH

 

Lviv’e tatil için ve eğlenmek için geliyorsanız ve gece hayatı konusunda her hangi sorunuz varsa (mesela Ukrayna’ya ilk defa geliyorsanız, dil bilmiyorsanız, gideceğiniz yeri bilmiyorsanız v.b.) lütfen bizim gece hayatı rehberimizi arayın! Rehber ekibimiz Ukrayna’da yaşıyor ve Türkçe’yi yüksek seviyede biliyor. Size her sorunuza cevap verir ve tatilinizi en rahat şekilde nasıl geçirmeniz gerektiğini konusunda yardımcı olacak.

phone,tel,telephone TEL. +380970156955

whatsapp WHATSAPP +380970156955

viber VİBER +380970156955

gmail EMAIL tumukrayna@gmail.com

İletişim Bilgileri