Odessa gece hayatı

Odessa Gece Hayatı ve İlginç Şowları

Odessa gece hayatı yeni güzellikleri arayanların mekanı. Ukrayna Odessa gece hayatı güzel eğlencelerin merkezini sizlere sağlıyor. Odessa gece hayatı muhteşem sürprizleri sevenlere özel tasarımlarda. Eğlenmeyi sevenlerin adresinde doyasıya vakit geçirme.

 

Odessa Gece Hayatı ile Güzellikleri Keşif Zamanı

Odessa gece hayatı ile şimdiden hayallerinizin gerçekleştiğini düşünün. Odessada gece hayatı ile muhteşem partiler ve güzel kızlarla sınırsız eğlence. Odessa Ukrayna gece hayatı için ilk olarak muhteşem giyinmelisiniz. Güvenlik yüz kontrolü ve kıyafet kontrolü yapar. Odessa gece hayatı muhteşem partilerin tek adresi.

Odessa gece hayatı video

Ukrayna Odessa gece kulüpleri farklı tarzları ile gelenleri büyülüyor. Odessa gece hayatı fiyatları uygun bütçesi ile sizlerin eğlenceye doymasını sağlayacak. Masa tuttuğunuz zaman istediğiniz yerde daha dikkat çekersiniz. Masa fiyatları değişkenlik gösterir. Önemli olan sizlerin muhteşem tatil geçirmesi. Odessa gece hayatı fiyatları ile harika bir tatil ve en güzel mekanlarda istediğiniz gibi eğlence. Odessa gece hayatı ile şimdiden tatilin keyfini yakalayın.

 

Odessa Gece Hayatı Özel Partileri

Odessa gece hayatı sizlerin her an eğlenmeniz için tasarlanan partileri sizlere sunar. Odessa kadınları ise muhteşem güzellikleriyle herkesi büyüler. Odessa gece hayatı gecelerinizi daha da şenlendirecek ve güzel tatil geçirmenizi sağlayacak.

 

Odessa’nın en güzel plaj diskoları

IBIZA

Odessa gece hayatı

İbiza komplesi hem gündüz hem de gece çalışmaktadır. Gündüzleri açık 3 tane havuzda eğlenceler, gece ise tartışmasız Odessa’nın en pahalı ve şık gece kulüp oluyor. Güzel partiler sabaha kadar sürüyor. Her zaman kalabalık olduğu için önceden rezervasyonu yaptırmanızı tavsiye ederiz. Geceleri en meşhur DJleri ve müzik gruplarının ortamında mükemmel vakit geçirmeniz mümkün.

Adres:  Odessa, Plyazh Arkadiya

Rezervasyon:  +38 (048) 777-0205

Çalışma saatleri: her gün 9:00 — 06:00

Giriş ücreti: bay — 300 UAH, bayan — 250 UAH

 

ITAKA

Odessa gece hayatı

İtaka yazın Odessanın en popüler ve renkli gece kuluplerinden biri. Meşhur Arkadiya plajı Karadeniz sahilinde bulunan İtaka gece külübüne hoş geldiniz. Gece kulübün dekoru Yunan tarzında yapılmış. Soğuk lezettli kokteyler sizi bekliyor!

Adres:  Odessa, Plyazh Arkadiya

Rezervasyon:  +38 (048) 34-9188

Çalışma saatleri: her gün 9:00 — 06:00

Giriş ücreti: bay — 300 UAH, bayan — 250 UAH

 

BONO BEACH CLUB

 

Odessa gece hayatı

Bono Beach Club Arkadiya turistik alanında bulunan ve , Night Club & Restaurant & Pool Terrace içeren bir eğlence kompleksi. Deniz muhteşem manzarası, havuzlu geniş terasları, bembeyaz kum özel plajlar, dokunmayan doğa, temiz havuzlar — bütün bunlar tatilinizi mükemmel yapacak.Gündüz havuz dinlenmeleri gece ise hareketli diskoları sunan Bono beach Club’a hoş geldiniz!

Adres:  Odessa, Plyazh Arkadiya

Rezervasyon:  +38(063) 998 01 18

Çalışma saatleri: her gün 9:00 — 06:00

Giriş ücreti: bay — 300 UAH, bayan — 250 UAH

 

Odessa’ya tatil için ve eğlenmek için geliyorsanız ve gece hayatı konusunda her hangi sorunuz varsa (mesela Ukrayna’ya ilk defa geliyorsanız, dil bilmiyorsanız, gideceğiniz yeri bilmiyorsanız v.b.) lütfen bizim gece hayatı rehberimizi arayın! Rehber ekibimiz Ukrayna’da yaşıyor ve Türkçe’yi yüksek seviyede biliyor. Size her sorunuza cevap verir ve tatilinizi en rahat şekilde nasıl geçirmeniz gerektiğini konusunda yardımcı olacak.

phone,tel,telephone TEL. +380970156955

whatsapp WHATSAPP +380970156955

viber VİBER +380970156955

gmail EMAIL tumukrayna@gmail.com

İletişim Bilgileri