Ukrayna araç kiralama

Ukrayna araç kiralama

Ukrayna araç kiralama hakkında

Ukrayna araç kiralama hakkında size tüm püf noktaları anlatacağız — nasıl rezervasyon yapılır, fiyatları ne kadar, kiralama koşulları nelerdir.  Ukrayna araç kiralama  Araç kiralamam için ne evraklar gerekiyor?

  • Pasaport
  • Ehliyet
  • 21 yaşını doldurmuş olmanız gerekli

Rezervasyon nasıl yapılır?

Kiralık araç rezervasyonu web sitesinden yapılır. Uluslararası kiralık araba şirketleri seçmenizi tavsiye ederiz. Bizi arayıp size her konuda yardımcı oluruz.

Ücretler ne kadar?

Ekonomik araba fiyatları 35 Eur, orta sınıf arabaları — 45 Eur, üst sınıf — 70 Eur ve lüks arabaların günlük fiyatları 85 Eur’dan başlıyor. 3 günden fazla araç kiralamayı istiyorsanız indirimler yapılıyor.  

Ödeme koşulları

Eğer orta, üst ve lüks sınıf araç kiralamak isterseniz en az 25 yaşında ve 2 yıl sürücü belgesi sahibi olmanız gerekiyor. Mastercard veya Visa kartı sahibi olunması gerekmektedir. Kartınızdan hem kiralık araba ücreti hem de depozit bedeli düşülecek. Depozit tutarı kiraladığınız araba sınıfına göre değişir. Araba kiraladıktan sonra kartınızdan depozit tutarın müsaitliğinin olması lazım. Depozit tutarı kartınızda bloke edilecek, kiralama süresi bittikten sonra aynı karta iade edilecek.  

Ek seçenekler nelerdir

Ek ücret ödeyerek çocuk koltuğu ya da GPS navigasyonu alabilirsiniz.  

İlave KM Paketi

Limitli veya limitsiz ilave km paket seçenekli araç kiralayabilirsiniz. Kullanılması gereken limiti geçerseniz arabyı teslim ettikten sonra ek bir ödeme yapmalısınız.

Yakıt hakkında

Kiralık arabalar dolu depo yakıt ile müşteriye teslim edilir ve dolu depo iade alınır. Eğer eksik depo yakıt durumunuz olursa 1 litre yakıt için 2 Eur ödemeniz gerekli olacak. Kiralık araç tesliminde eksik depo yakıt seçeneği de var.  

Araba Teslim Etme ve Alma

İstediğiniz yerden arabayı alıp teslim edebilirsiniz. Bırakmak istediğiniz yerde ukrayna araç kiralama ofisi yoksa ya da kapalıysa (gece, tatil zamanında) ek ödeme yaparsınız.  Ukrayna araç kiralama Ukrayna araç kiralama

Depozit Tutarı

Seçtiğiniz araba sınıfı ve sigorta tipine göre depozit tutarı değişir.  

Arabayı Havalimanından alabilir miyim?

Havalimanından arabayı kiralamak isterseniz ek ücret ödenmeli.

 

Ukrayna araç kiralama uygun fiyatları bulmak için önceden rezervasyonu yapmanızı tavsiye ederiz. Ukrayna araç kiralama hakkında tüm detayları öğrendikten sonra hata yapamazsınız ve para kaybetmemiş olacaksınız.

Paylaş:

Leave a Comment

Name *

Email

Website

İletişim Bilgileri