Rehber

Ukrayna Gezi Rehberi ile Ukrayna 

Ukrayna gezi rehberi özellikle Ukrayna ve çevresini sizlere tanıtmada önemlidir. Gittiğiniz yerde yabancılık çekmez ve güzellikleri daha güzel anlarsınız. Ukrayna rehberi sizlere her konuda yardımcı olur. Gittiğiniz yerlerin tanıtımını yapar. Hangi yerleri gezmek istediğiniz hakkında sizlere bilgi verir. Ukrayna gezi rehberi ile gezilecek ve görülecek yerlerin tadını çıkarma zamanı. İş ya da tatil gezisi yapabilirsiniz. Mutlaka rehber aracılığıyla gezmeli ve güzellikleri yakından görmelisiniz.

 

Ukrayna Gezi Rehberi ile Ukrayna Keşfetme

Ukrayna gezi rehberi ile şehri gezer ve sevdiğiniz yerler hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Ukrayna tur rehberi eşliğinde harika güzellikleri keşfetme vakti. Ukrayna gezi rehberi sizleri havaalanında karşılar ve zorluk çekmeden gideceğiniz yere ulaştırır.

Türkçe bilen rehberimiz Ukrayna’nın hemen her şehrinde vardır. Kiev gezi rehberi ile Kiev’in bilmediğiniz yerlerini rehber eşliğinde öğrenme fırsatı. Kiev’e geldiğiniz zaman Kiev rehber sizi karşılar. Kiev tur rehberi eşliğinde güzellikleri yakından görme fırsatı elde edersiniz. Ukrayna’nın gezilecek diğer şehri Liev’de yabancılık çekmemek için Lviv rehber ile hareket etmelisiniz. Odessa rehber sizlere Odessa’nın muhteşem doğası ve tarihi mekanlarında eşlik eder. Odessa gezi rehberi ile şimdiden güzellikleri keşfedebilirsiniz. Odessa rehberlik hizmeti sizlere iş toplantılarınızda ya da önemli görüşmelerinizde her zaman yardımcı olur. Kharkiv rehber ile Kharkiv şehrinde kesinlikle yabancılık çekmeyeceksiniz.

Ukrayna tatil planı yapanlara güzel fırsatlar ve rehber eşliğinde gezme olanakları. Ukrayna’da tatil düşünenler ilk olarak rehber yardımı almalılar. Kiev tatil fırsatı ise rehber eşliğinde daha kolay. Ukrayna Lviv tatil planı yapmak isteyenlere rehber olanakları. Ukrayna gezi rehberi ile Ukrayna tatili daha güzel geçer.

 

Ukrayna Gezi Rehberi ve Şehirlerini Tanıma

Ukrayna gezi rehberi sizleri havalimanından alır. Gideceğiniz yerlerin listesini beraber yapabilirsiniz. Odessa tatil ya da Kharkiv tatil planı yapmak isteyenler için de özel rehber eşliğinde tur. Ukrayna gezi rehberi şehir gezisinde sizlere eşlik eder. Havalanı transferlerinde yardımcı olur.

 

Türkçe Rusça bilen rehberimiz:

  1. Sizi havaalanında karşılacak
  2. Havaalanından sizinle özel taksiyle otel yada eve gidecek
  3. Şehri gezisi yapacak
  4. Gerekli tercümanlık yapacak
  5. 7/24 destek sağlacak

Rehberimiz

Alina Dubova
Kiev rehberi
25 yaşındayım, 2012'de Kiev Milli Dilbilim Üniversitesinden mezun oldum.
Olga Protsenko
Lviv rehberi
28 yaşındayım, 5 yıllık rehberlik tecrübem var. Lviv'de tercümanlık ve rehberlik yapıyorum.
Tanya Kotsuba
Odessa rehberi
22 yaşındayım, üniversite yeni mezunuyum. Odessa'da size her konuda yardımcı olurum.
Svetlana Lubina
Kharkiv rehberi
29 yaşındayım, Kharkiv şehri size memnuniyetle gösteririm. Kharkiv gezi mükkemel olur.

Takımıza katılmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun

[apply-form id=»599″]

İletişim Bilgileri