Havaalanı karşılama

Ukrayna Havaalanı Transfer ile Kaliteli Hizmet

Ukrayna havaalanı transfer ile istediğiniz yere daha kolay ulaşım. Ukrayna havaalanı transfer seçiminizi yaptığınız zaman kalacağınız otele, ev ya da gideceğiniz toplantılara Türkçe rehber eşliğinde gidersiniz. Ukrayna havaalanları ile tüm hizmet ağı sizlere profesyonel çalışma eşliğinde sunulur.

 

Ukrayna Havaalanı Transfer ve Ukrayna Şehirlerin Havaalanına Mesafeleri

Ukrayna havaalanı transfer sizlere kolay ulaşım imkanını bütçenize uygun olarak sunar. Ukrayna havaalanı transfer ile gideceğiniz yere rehber ile gitme avantajı.

Kiev Borispol havalimanı şehre 20 km uzaklıkta yer alır. Borispol havaalanı uzun mesafesi ve şehre yakın olmamasıyla bilinir. Kiev havalimanı sizlere tüm olanakları hazır olarak sunar. Kiev havaalanı ulaşım zahmetsizdir. Otobüs ve taksi ile kolayca şehre gidilebilir. Kiev havaalani konforlu donanımıyla sizleri rahat ettirecek. Kiev Borispol havalimanı ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşım. Ukrayna havaalanı transfer ile sizleri güzel bir tatil bekliyor. Kiev havaalanları yeni ve modern tasarımıyla hizmetlerini sizlere eşsiz şekilde sunar.

Lviv havaalanı ise şehre 6 km mesafede. Lviv havaalanı ulaşım hizmetlerinden sizlerde rehber eşliğinde faydalanabilirsiniz.

Odessa havaalanı şehre 7,5 km mesafesiyle bilinir. Odessa havalimanı merkeze yakın ve konforlu.

Kharkiv havaalanı 13 km mesafede. Ukrayna havaalanı transfer ile tüm ulaşım hizmetlerinden yararlanma.

Rehberlik hizmetlerini şirketimizden aldığınız zaman sizlere Türkçe rehber yardımcı olur.

 

Ukrayna Havaalanı Transfer En Ucuz Fiyatları

Ukrayna havaalanı transfer fiyatlarını şirketimiz bünyesinden aldığınız zaman sizlere hem ekonomik fiyatlar sunulur hem de Türkçe rehber yardımcı olur. Ukrayna Havaalanı transfer ile kolay ulaşım olanağı. Ücretler ise şöyledir:

  • Lviv havalimanı karşılama ve otel (daire) yerleştirme — 15 eur,
  • Odessa havalimanı karşılama ve otel (daire) yerleştirme  17 eur ,
  • Kharkov havalimanı karşılama ve otel (daire) yerleştirme  30 eur ,
  • Kiev havalimanı karşılama ve otel (daire) yerleştirme — 35 eur olaraktır.

İletişim Bilgileri