Tercümanlık

Ukraynaca Türkçe Çeviri ile Tüm İşleriniz Kolaylaşır

Ukraynaca Türkçe çeviri özellikle iş gezisi ya da tatil gezisi için sizlere yardımcı olacak önemli bir konu. Ukraynaca çeviri ile işlem hızlılığını daha iyi şekilde yapar ve iletişim konusunda zorluk çekmezsiniz. Ukrayna’nın güzelliklerini keşfederken bir bakıma gezdiğiniz yerler hakkında o ülkenin dilini anlayan bir rehberin her zaman yanınızda olması gerekir. Ukraynaca Türkçe çeviri ile işlerinizde de problem çıkmaz.

 

Ukraynaca Türkçe çeviri İş ve Tatil Hayatı Riske    Atmaz

Ukraynaca Türkçe çeviri ile ticari görüşmeleriniz, sözlü görüşmeleriniz hemen sonuçlanır. Ukraynaca Türkçe çeviri iş hayatınızın yanı sıra tatil gezisinde de sizlere yardımcı olur. Ukraynaca tercüman sayesinde alım ve satım işlemleriniz, ticari faaliyetleriniz kolay ve akıcı bir dil ile sizlere ulaşır. Ukraynaca tercüme mutlaka Ukrayna gezisinde sizlere rehberlik eder. Ukrayna tercüman sizlerin bir bakıma iş ve tatil gezinizde çok büyük desteği olacak önemli bir konu. Gideceğiniz şehirler için ayrı tercümanlık hizmetleri alabilirsiniz. Kiev tercüman ile Kiev gezinizde sizlere destek olacak ve işlerinizi Türkçeye çevirecek bir hizmet alma imkanı. Lviv tercüman ile iş, toplantı, fuar standları ya da gezi rehberi hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Odessa tercümanlık hizmetler ise ticari, hukuk, broşür tercümeleri ve aklınıza gelebilecek her türlü hizmette yanı başınızda.  Kharkiv tercüman güzel şehri size gezdirirken isterseniz iş toplantılarınızda da her zaman yanınızda olur. Akademik, tıbbı, iş ve sosyal hayatınızda Ukrayna’yı gezerken mutlaka tercüman ile çalışmanız en mantıklı. Yazılı tercüme sistemi ise işlerinizin daha hızlı çözülmesinde sizlere yardımcı olur. Ukraynaca Türkçe çeviri ile istediğiniz kenti doyasıya gezer ve işlerinize kolaylık sağlarsınız.  

 

Ukraynaca Türkçe çeviri ile İş Hayatınız Daha        Anlamlı

Ukraynaca Türkçe çeviri ile yaşam daha kolay. Bilmediğiniz ülkenin dilini daha hızlı şekilde anlama imkanı. Türkçe Ukraynaca tercüme sayesinde hem iş hem sosyal hayatınızda zorluk çekmeyeceksiniz. Ukraynaca Türkçe çeviri özellikle mekan gezmelerinde de sizlere yardımcı olur. Gittiğiniz ülkenin güzelliklerini anlamak ve sevdiklerinize anlatmak için mutlaka tercüman gerekir.

Ukraynaca Türkçe çeviri Fiyatları

 

Çeviri Tipi Çeviri Fiyatları, 1 sayfa (1800 karakter) Yeminli Çeviri Tahmini Teslim Süreleri, 1 sayfa (1800 karakter)
Standart Yazılı Türkçe — Rusça (Ukraynaca) Çeviri 9€ 1. sayfa +6€, sonra her sayfa 1€ 1 gün
Standart Yazılı Türkçe — İngilizce Çeviri 11€ 1. sayfa +6€, sonra her sayfa 1€ 1 gün
Standart Yazılı Rusça (Ukraynaca) -Türkçe Çeviri 12€ 1. sayfa +6€, sonra her sayfa 1€ 1 gün
Standart Yazılı İngilizce -Türkçe Çeviri 14€ 1. sayfa +6€, sonra her sayfa 1€ 1 gün
Uzmanlık Gerektiren Yazılı Türkçe — Rusça (Ukraynaca) Çeviri 12€ 1. sayfa +6€, sonra her sayfa 1€ 1 gün
Uzmanlık Gerektiren Yazılı Türkçe — İngilizce Çeviri 14€ 1. sayfa +6€, sonra her sayfa 1€ 1 gün
Uzmanlık Gerektiren Yazılı Rusça (Ukraynaca) — Türkçe Çeviri 15€ 1. sayfa +6€, sonra her sayfa 1€ 1 gün
Uzmanlık Gerektiren Yazılı İngilizce — Türkçe Çeviri 17€ 1. sayfa +6€, sonra her sayfa 1€ 1 gün
Çeviri Fiyatları, 1 saat
Standart Sözlü Türkçe-Rusça (Ukraynaca) Çeviri 15€
Standart Sözlü Türkçe-İngilizce Çeviri 18€
Uzmanlık Gerektiren Sözlü Çeviri 20€

İletişim Bilgileri