Ukrayna

Ukrayna 

Ukrayna, Rusya ve Avrupa arasında bulunan ve önemli stratejik konuma sahip bir ülke. Ukrayna ve Türkiye uzun zamandan beri birbirleri ile iyi ilişkiler yaşayan iki ülke. Ticareti, tarihi, doğası, güzellikleri ve özellikle turizmi ile büyük beğeni toplayan ve kendini her zaman geliştiren bir ülke. Zengin yeşilliği, şifalı suları, gece hayatı, tarihi mekanları ile sıkılmadan gezeceğiniz ve güzel tatilin keyfini doyasıya çıkaracağınız bir yer. Ukrayna’da tatil planınızı yaparak şimdiden hayallerinizi gerçekleştirin.

 

Ukrayna ve en büyük şehirleri

Ukrayna — Kiev, Odessa, Lviv ve Kharkiv şehirlerinin güzelliklerini sergileyen önemli turizm ve ticari ülkesi. Her şehrin kendi özellikleri var. Kiev, Ukrayna’nın başkentidir ve dünyanın ticari bir merkezdir. Lviv şehri, son yıllarda çok popüler olan tarihi bir şehirdir. Odessa, Karadeniz kıyılarında bulunan eğlenceli ve ticari bir şehirdir. Kharkiv ise öğrenciler ve rahat, sakin yaşam için mükemmel bir seçimdir. Nereye gelmek isterseniz artık siz seçinin!

Ukrayna turizme açık bir ülke 

Ukrayna’nın doğal güzelliklerine bir göz atın. Yeşilin tüm tonlarını barındıran büyüleyici bir yer. Tatile gideceklerin ilk aklına gelen soru Ukrayna’nın ucuzluğunu hakkkında olabilir.  Ukrayna ucuz olduğu kadar, eğlenceli bir ülke. Ukrayna, ekonomisi yer altı kaynaklarına dayalı bir bölge. Ukrayna’nın fiyatlarına bakarsak diğer Avrupa ülkeleri ile karşılaştırıldığında oldukça uygun olduğunu görürsünüz. Ukrayna’da ilk olarak yemekleri ve eğlence mekanları çok ucuz. Seyahat hakkında düşünenlerin yanına büyük miktarda para almasına gerek yok. Ulaşımı ise oldukça kolay. Uçakla iki saatte İstanbul’dan Kiev’e gelmeniz çok kolay. Ukrayna’nın tabiatı, eğlence yerleri, tarihi yerler ve yeşilliği oldukça ünlü. Ukrayna ile ilgili bilgiler ülkenin doğal güzellikleri ve tarihi yapısı ile ortaya çıkar.

Ukrayna’nın tarihi incelenecek olursak 1991 yılında bağımsız olmuş. Çernobil rektör kazası ise ülke için kötü bir durum yaşattı. Şimdi de Chernobyl bir turizm merkezi olmuş. Ukrayna’da gezilmesi gereken yerler ve mekanlar içerisinde tarihi binaları, yeşil doğası, gece kulüpleri, opera binası ve farklı müzeleri sayılabilir. Ukrayna’ya gelirseniz ilk olarak şehir meydanına yakın yerleri gezin.

Ukrayna Ukrayna

 

Ukrayna’da en güzel turu yapın

Ukrayna seyahatı hakkında düşünenler aslında adetlerinden dolayı yabancılık çekmeyecekler. Ukrayna’da tarafamızdan yapılan turlarla kolay ulaşımı ile sizi büyüleyici ülkeye götürür. Ukrayna, gezip görülmesi gereken ve güzellikleri doyasıya yaşayacağınız bir ülke. Şimdiden tatil planı yapanlar için güzel bir adres. Modern güzellikler ve doğanın büyüleyici tonları. Biz de size her konuda yardımcı olmaya çalışırız.

 

  Tatilinizi en yüksek kaliteye getirmek için aşağıdaki gibi hizmetler vermekteyiz:

 

 1. Türkiye-Ukrayna-Türkiye uçak biletleri


 
2. Gece hayatı rehberlik


 3. Ev ve otel rezervasyonu


 4. Havalimanında karşılama, havaalanı-otel-havaalanı transferi, araba kiralama, taksi

 

 5.Lokanta ve kahve rehberlik


 6. Ukrayna’da eğitim

 

 7. Ticari danışmanlık


 8. Avukatlık hizmetleri

 

 9.  Tur paketleri

 

 10.  Tercüman ve rehber

 

 11. Fuar hostesi ve organizasyonları

 

 12. Ukrayna vatandaşlığı

Ukrayna Haritası Türkçe

İletişim Bilgileri