Kharkiv şehri

Ukrayna Kharkov Bilinmesi Gerekenler

Ukrayna Kharkov tarihi ve görkemli binaları, geniş caddeleri ve büyüleyici egzotik duruşu ile tatil planına dahil olacak önemli bir kent. Modern duruşunun yanı sıra sanatsal ağırlıklarla dolu bir şehir.

Ukrayna Kharkov Ukrayna’nın kuzeydoğusunda yer alan önemli bir şehir. Ukrayna Kharkov zengin turistik bir yer. Kharkov nerede soruyorsanız Kiev’den sonra Ukrayna’nın ikinci büyük şehri olma özelliğini taşır. Eğitim, bilim ve kültür son derece gelişmiş. Endüstri ve taşımacılık gelişmiştir. Ukraynaca resmi dil. Kharkov kolay ulaşım imkanı yönünden turistlerin ilgi odağı. Doğal güzellikleri ve şeşiz eğlence hayatıyla büyük ilgi gören bir yer.

 

Ukrayna Kharkov Gezilmesi Gerekli Yerler

Ukrayna Kharkov Sovyetlerden kalan tarihi eserleri ile şehir adeta sanatı çağrıştırıyor. Şehir savaşta yıkıma uğramış olsa bile kendini kısa sürede yeniledi. Ukrayna Kharkov kalbi Özgürlük Meydanı. Kharkov Ukrayna geniş caddeleriyle dikkatleri çeker. Ukrayna Kharkiv Shevchenko parkı ile muhteşem bir doğayı barındırır. Uspensky Katedrali ise önemli bir sanatsal eser. Tarih müzesi turistlerin ilgisini çeken bir yapı. Ukrayna Kharkov Blagoveshensky Katedrali ise Bizans mimari tarzın izlerini taşır. Kosmos Müzesi ise uzayın bilinmeyen dünyalarını gözler önüne sergiler. Kharkiv Ukrayna ile güzel tatil planı şimdiden sizleri bekliyor.

Kharkiv gezi yorumları incelediğiniz zaman ulaşımın kolay olduğu, tarih ile doğanın birleştiği ve eğlencenin sonsuz olduğu bir şehri okursunuz. Festivalleri, kendine özgü yöresel mutfağı ile gelenleri mest eden bir şehir. Kharkov hava durumu nemli karasal bir iklime sahiplik eder. Yaz ayları tatil için uygun bir seçim. Lüks otellerin yanı sıra kendiniz için uygun apart evlerde de kalabilirsiniz. Güzellikler ve doğallıklarla iç içe bir şehirde tatil yapmanın fırsatını sizler de yakalayın. Doyasıya eğlence ve tarihin büyüsünde kaybolma.

 

Ukrayna Kharkov Turlar

Ukrayna Kharkov tatil planı yapanların düşüneceği ve listesine ekleyeceği güzel bir şehir. Ukrayna Kharkov ile tatil yaparken eğlenceye doymanın yanı sıra tarihi bilgilerinizi de geliştirebilirsiniz. Kharkov turları ile mükemmel yaz tatili seçenekleri. Karlı günlerin tadını çıkartmak isteyenler özellikle kış aylarında soğuğun güzelliğine eğlence hayatının sıcaklığıyla doyarlar. Bütçenize uygun tatil planı yapmak isteyenlerin görmesi gereken önemli bir adres.  

Kharkov’da görülmesi gereken 5 yer

 

  • Özgürlük MeydanıUkrayna Kharkov

 

 

  • Gorkogo ParkıUkrayna Kharkov

 

 

  • Taras Shevchenko Şehir bahçesiUkrayna Kharkov

 

 

  • Pokrovskiy KatedraliUkrayna Kharkov

 

 

  • Kharkov ana caddesiUkrayna Kharkov

 

 

Kharkov Turları

Ukrayna Kharkov Hafta Sonu Tur Book Now

Kharkov Güzellikleri Book Now

Kharkov Kral Gezi Book Now

Kharkov Ukraynanın ilk baskenti Book Now
Sizin için özel Kharkov Turu yapmamız için lütfen aşağıdaki formu doldurun:

İletişim Bilgileri