Odessa şehri

Ukrayna Odessa Muhteşem Gezi

Ukrayna Odessa özellikle şehri ve gezilecek tarihi mekanlarıyla dikkatleri çeker. Sanatsal ağırlıklı bir şehir olmasının yanı sıra eğlence hayatı harika. Ulaşım ise oldukça kolay.

Ukrayna Odessa bir bakıma Asya ve Doğu Avrupa arasında köprü görevini görür. Odessa nerede, Odessa’ya gideceklerin merakı. Karadeniz’in kuzey kıyısında. Ukrayna Odessa gezisi yapmak isteyenler şehir içinde otobüs, taksi ile rahatça dolaşabilir. İklimi kışın daha soğuk olduğu için kök bitkilerinden oluşan harika yemekler bulabilirsiniz. Balık boldur. Votkası ünlüdür. Şık ve modern tasarımların yanı sıra eski mekanların birleştiği güzel bir şehir.

 

Ukrayna Odessa Gezilecek Mekanlar

Ukrayna Odessa tatilini düşünenler hemen planlarına başlamalı. Odessa Ukrayna ile güzel bir şehrin mucizevi doğasına tanık olacak ve birbirinden farklı sanatsal güzelliklerini görebileceksiniz. Odessa gezilecek yerler ilk olarak şehrin ana meydanı. Ukrayna Odessa Opera ve Bale binası, Deribasovskaya caddesi şehrin en hareketli yerleri. Görülmesi gereken bir diğer yer ise Potemkin Merdivenleri. Önemli turistik yeri olup, tasarımında optik illüzyonlar içermesi. Odessa tatil planı ile farklı ve egzotik şehirde gezme imkanı.

Odessa hava durumu sıcak bir iklim. İlk bahar, son bahar ve yaz ayları tatilciler için iyi bir seçim. Arcadia en büyük sahilidir. Arcadia çevresinde eğlence yerleri çok olmasından dolayı tercihe edilir. Odessa turizm yaz aylarında canlanır. Kış ayında ise özellikle yılbaşı tatilleri için seçilebilen mekan. Kış sporlarını sevenler büyük ilgi duyacak. Yaz aylarında turizm oldukça canlı. Eğlence hayatı sahil kenarlarının yanı sıra şehrin merkezinde de devam eder. Ukrayna Odessa hediyelik eşya almak isteyenler ise özellikle ukrayna çikolata ve votka tercih edebilir. Güzel kareler çekeceğiniz ve anılarınızda yer alacak muhteşem bir tatil. Sevdiklerinizle doğa ve gece hayatının tadına doyasıya varma olanağı.

 

Ukrayna Odessa Turu için Yapılacaklar

Ukrayna Odessa özellikle gezilmesi gereken eğlenceli bir şehir. Türkiye’den gelen vatandaşlarının vize almasına gerek yok. Ukrayna Odessa ile istediğiniz konaklama hizmetinden yararlanma imkanı. Odessa turu yapacak olanlar için yaz ayı mükemmel bir seçim. Şehirde gezerken kendinizi tarihi yapıların büyüsüne kaptıracaksınız. Sabah saatlerinden başlayan gezi turunuz gece hayatının renkli ışıklarında son bulur. Duru durak bilmeyen bir eğlence. 

Odessa’da yapılması gereken 5 şey

 

  • Privoz pazarında pazarlık yapmak ve bir şey almak

Ukrayna Odessa

  • Deribassovskaya Caddesinde dolaşmak Ukrayna Odessa

 

  • Potemkinskiy Merdivenleri saymakUkrayna Odessa

 

  • Arcadia Plajına gitmek Ukrayna Odessa

 

  • Opera Tiyatrosuna gitmekUkrayna Odessa

 

 

Odessa Turları

Ukrayna Odessa 2 günlük turu Book Now

Ukrayna Odessa muhteşem odessa şehri Book Now

Ukrayna Odessa ilk defa Book Now

Ukrayna Odessa sırları Book Now

Sizin için özel Odessa Turu yapmamız için lütfen aşağıdaki formu doldurun:

İletişim Bilgileri